Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Łóżko młodzieżowe RDNL242

Kolekcja: RAVEN Kategoria: Łóżka
Wymiary: Szer. 146,2(140) Wys. 87,7 Gł. 209,6(200)
Termin dostarczenia do salonu: 100 dni
Dostępne dekory: N41
  • Łóżko z kolekcji mebli młodzieżowych RAVEN to nowa propozycja FORTE dla osób ceniących stosowanie oryginalnej kolorystyki.

  • Młodzieżowe łóżko RAVEN łączy w sobie odcienie czerni, bieli, szarości, cyjanu i dębu szlachetnego tak jak pozostałe meble z kolekcji RAVEN. Czarna podstawa łóżka, rama wykonana w dekorze Dębu Szlachetnego oraz białe oparcie - wszystkie elementy kolekcji zostały zaaranżowane w podobny sposób - ciemne spody, jasne fronty.

  • Łóżko młodzieżowe Raven o szerokości 146cm jest wyposażone w wygodne białe oparcie, do łóżka można również dostawić praktyczne szafki nocne.

  • Nowoczesne łóżko do pokoju młodzieżowego RAVEN to świetna propozycja dla nastolatków pragnących urządzić swój pokój w oryginalnym stylu wykorzystując ciekawą kolorystykę.

  • Gdy dziecko podrośnie warto wymienić mu łóżko na większe i bardziej dopasowane. Szerokie łóżko młodzieżowe zapewni wygodny odpoczynek nastolatkowi po ciężkim dniu w szkole.

  • Łóżko RAVEN z pewnością będzie dobrą inwestycją na przyszłość ze względu na wysoką jakość wykonania oraz duże rozmiary mebla.

    Zobacz aranżację -> Pokój młodzieżowy RAVEN

    Zobacz też inne meble do pokoju nastolatka

O cenę pytaj sprzedawcę w salonie meblowym.

Łóżko wymaga wkładu na ramie.

Produkt dostępny w 14 tygodni

  to dedykowana oferta mebli dostępna wyłącznie w wybranych salonach meblowych

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.