Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Promocje

25 RAT 0% ALBO 15% RABATU

Czas trwania: 17.03.2017 - 11.04.2017

Tylko teraz kupisz meble, krzesła, stoły i artykuły dekoracyjne z dodatkowym rabatem 15% albo w korzystnych ratach 0%. W przypadku zakupu mebli w 25 ratach 0% nie ma możliwości zakupu mebli z rabatem 15%. Ceny prezentowane na stronie są cenami detalicznymi brutto, bez dodatkowego rabatu. W przypadku zakupu mebli z dodatkowym rabatem od cen podanych na stronie należy odliczyć 15%.

Promocją objęte są wybrane meble z niżej wymienionych systemów:

ALCANOAVINIONCALPECANNECANTOCOMBINODANYDUROGARLANDINDIGOJULIETTAKASHMIRLATINA
LOCARNO
,LOMBARDOMAXIMUSSAINTTROPEZSNOWTIZIANOTRASSTULONKRZESŁA i STOŁYARTYKUŁY DEKORACYJNE.

Meble i artykuły dekoracyjne objęte promocją oznaczone są na stronie ikoną:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 25 miesięcznych równych rat w wysokości 60 zł każda. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.03.2017 na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem www.CARaty.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał nie stanowi oferty Banku w rozumieniu art. 66 KC. Oferta dostępna u wybranych Partnerów handlowych Fabryk Mebli „FORT E” S.A., którzy oświadczają, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. są upoważnieni do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Oferta ważna od 17.03 do 11.04.2017 r.

ZOBACZ GAZETKĘ PROMOCYJNĄ
ZOBACZ SALONY MEBLOWE W PROMOCJI
close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.