Logo Forte

Meble FORTE
- mocna strona Twojego mieszkania

PRZETARGI
Produkty w kalkulatorze: 0
Language
Etykieta energetyczna
MEBLE FORTE
W PROGRAMIE
"NASZ NOWY DOM"
(TV - POLSAT)
ODCINEK 10


Dorota i Jacek Waśkiewiczowie (32 i 34 lat) mieszkają w Otolążu koło Mogielnicy. Są rodziną, która kilka lat temu adoptowała czwórkę dzieci i prowadzi w domu pogotowie opiekuńcze.

Sami nie mogli mieć dzieci, dlatego zdecydowali się na adopcję. I tak tuż przed Gwiazdką w 2009 roku do ich domu przyjechał Kacper (12 lat), Bartek (9 lat), Dawid (8 lat) i Nicola (5 lat). Dla państwa Waśkiewiczów adopcja okazała się ogromnym wyzwaniem. Pani Dorota pracowała w sklepie. Była to jednak praca na zmiany i często z tego powodu mijała się z dziećmi. Ponieważ nie chciała tracić nic z ich dzieciństwa, zwolniła się z pracy i w swoim domu zorganizowała pogotowie opiekuńcze. Trafiają do nich dzieci z interwencji i przebywają do momentu znalezienia dla nich rodzin zastępczych lub adopcyjnych. W tym momencie pod opieką pani Doroty przebywa 15- miesięczna dziewczynka. Mąż pani Doroty - Jacek pracuje w firmie Ferrero, jako pracownik fizyczny.

Warunki mieszkaniowe Waśkiewiczów

Państwo Waśkiewiczowie i ich czwórka dzieci mieszkają wraz z mamą pani Doroty tworząc wielopokoleniową rodzinę. Babcia bardzo chętnie pomaga w wychowaniu wnuków. Mieszkają w starym, 100 metrowym domu, w którym własnymi siłami zrobili remont. Nie starczyło jednak pieniędzy na wykończenie pokoi dla dzieci i elewację. Największym marzeniem rodziny jest to, aby dzieci miały własne pokoje.

Dzięki Katarzynie Dowbor, Martynie Kupczyk i ekipie remontowej z programu Nasz Nowy Dom rodzina otrzymała ogromną pomoc w postaci wyremontowanego domu, który został również kompletnie umeblowany dzięki wsparciu Fabryk Mebli Forte – głównego sponsora programu Nasz Nowy Dom.

FORTE życzy wszystkim Państwu miłych wrażeń
i pomysłów na aranżacje własnych wnętrz inspirowanych programem „NASZ NOWY DOM”.

Wyraź swoją opinię na temat odcinka na Facebook'u
close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.