Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Witryna GRLV621

Kolekcja: GASPARO Kategoria: Witryny
Wymiary: Szer. 115 Wys. 165 Gł. 44
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: L42 Korpus: Sosna Szara / Dąb Śnieżny  Front: Dąb Śnieżny
  • Witryna to mebel do eksponowania tego, co cenne lub tego, co lubimy. Pojemna, przeszklona witryna z kolekcji GASPARO ustawiona w pokoju dziennym, jadalni czy gabinecie przyciągnie uwagę nie tylko swym kształtem i stylistyką, ale także zawartością.

  • Ciemne wnętrze przeszklonej części witryny wyraźnie odznacza się na tle śnieżnej bieli frontów i stanowi ciekawe tło dla eksponowanych przedmiotów. Uwagę przyciągnie także dodatkowe, punktowe oświetlenie LED dostępne za dodatkową opłatą.

  • Kontrastująca kolorystyka Dębu Śnieżnego z Sosną Szarą o wyczuwalnej strukturze, nawiązuje do nurtu skandynawskiego.

  • Elegancki charakter witryny podkreślają pogrubione boki, ramkowe fronty, ozdobne wieńce, oryginalne szprosy na przeszkleniach oraz dekoracyjne uchwyty.

  • Półki, ukryte za zabudowaną częścią frontów umożliwiają przechowywanie tych rzeczy, które będziemy chcieli schować przed wzrokiem gości. Zobacz tez meble skandynawskie Severo

oświetlenie IZLED282P02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A)

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.