Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Szafka RTV GRLT121

Kolekcja: GASPARO Kategoria: Szafki RTV
Wymiary: Szer. 145 Wys. 54 Gł. 55
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: L42 Korpus: Sosna Szara / Dąb Śnieżny  Front: Dąb Śnieżny
  • Elegancka szafka RTV z kolekcji GASPARO z pewnością pozwoli zaaranżować multimedialną strefę we wnętrzu salonu.

  • Niestandardowe połączenie dekoru Dąb Śnieżny na frontach i korpusie z kontrastującym wybarwieniem blatu oraz wnętrz otwartych przegród (Sosna Szara) przełamuje konwencje i nadaje szafce wyjątkowy charakter.

  • Unikatową stylistykę podkreślają także masywne, pogrubione boki oraz stylizowane uchwyty (patyna na mosiądzu).

  • Wnętrze szafki stanowi otwarta półka pod blatem na sprzęt RTV oraz dwie szuflady, w których znajdzie się miejsce na ulubione płyty i inne niezbędne drobiazgi. Dodatkowo dostępne jest również punktowe oświetlenie LED wnętrza bryły.

  • Dwa otwory wentylacyjne w tylnej ściance mebla nie tylko zapewnią odpowiedni przepływ powietrza, ale pozwolą również na dyskretne wyprowadzenie kabli.

  • Kolekcja mebli GASPARO nawiązująca do nurtu skandynawskiego to idealne wyposażenie pokoju dziennego i jadalni - kolekcja pomoże stworzyć jasne, naturalne i przyjazne wnętrze.

oświetlenie IZLED09-02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A+)

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.