Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Szafka lewa/prawa LORK521

Kolekcja: COLORS Kategoria: Szafki
Wymiary: Szer. 95 Wys. 160 Gł. 42
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: C174 Korpus:Uni Wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski  Front: Biały
  • Świat dziecka jest wyzwaniem dla naszych projektantów, którzy z pasją tworzą meble zapewniające komfort dorastania. Szafka COLORS to z pewnością pożądany element aranżacji wnętrza pokoju młodzieżowego.

  • Geometryczne kształty i gra kolorem to charakterystyczne cechy bryły. Funkcjonalne wnętrze w postaci odsłoniętych wnęk oraz licznych półek pozwoli bez przeszkód zorganizować miejsce na niezbędne książki, akcesoria i zabawki.

  • Szary korpus zestawiono z białymi frontami i szarymi uchwytami. Kontrast stanowią asymetryczne, kolorowe wnęki, które opcjonalnie można podświetlić żarówkami LED. Światło lampek z pewnością podkreśli urodę eksponowanych w nich przedmiotów i siłę koloru.

oświetlenie IZLED09-02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A+)

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.