Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Stół rozkładany RETT30

Kolekcja: AVINION Kategoria: Stoły
Wymiary: Szer. 160(200) Wys. 75 Gł. 90
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: D50 Dąb Śnieżny
  • Klasyczny stół do jadalni z kolekcji mebli klasycznych Avinion wykonany w dekorze Dębu Śnieżnego.

  • Elegancki stół zachowany w klasycznym stylu łamie aktualną modę na nowoczesne meble oraz wyróżnia się prostotą. Pięknie komponuje się z jasnym wystrojem jadalni.

  • Nogi stołu wzbogacają starannie wykonane zdobienia nawiązujące do klasycznego stylu zaczerpniętego z francuskiej Prowansji. Blat stoły jest rozkładany do szerokości 200 cm przy standardowej szerokości 160 cm.

  • Biały stół klasyczny jest przeznaczony zarówno do małych jak i dużych jadalni, wąskie nogi od stołu nie pozwalają wygodnie usiąść dużej ilości osób. Zaznaczony jest piękny kształt wygiętych nóg zwężających się do dołu.

  • Klasyczny stół do jadalni może być również bardzo efektowną ozdoba salonu. Designerskie wykończenia we wszystkich meblach tej kolekcji nadają całości elegancji. Klasyczne meble Avinion to nienarzucająca się forma aranżacji klasycznego wnętrza jadalni lub salonu

  • Zobacz też inne aranżacje salonu


close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.