Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Łóżko BOB BDSL02

Kolekcja: FORQUICK Kategoria: Łóżka młodzieżowe
Wymiary: Szer. 143 (140) Wys. 86 Gł. 204 (200)
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: Q36F Dąb Sonoma / Biały mat
  • Łóżko dla nastolatka zostało wykonane w jasnej kolorystyce. Dekor Dąb Sonoma jest stosowany w głównych elementach mebla, a bi ały mat wykorzystywany we frontach szuflad.

  • Łóżko dla chłopca lub dziewczynki wyróżnia się dużą praktycznością za sprawą dodatkowych półek i szuflad wbudowanych w konstrukcję mebla, co pozwala wykorzystać mebel nie tylko jako miejsce do spania .

  • Dodatkowe szuflady i wnęki mogą służyć jako schowek na pościel, miejsce na książki, przybory szkolne, maskotki lub inne przedmioty najczęściej znajdujące się w pokoju młodzieżowym.

  • Oryginalna konstrukcja łóżka pozwala na wykorzystanie różnych jego elementów wg własnego uznania młodego człowieka. Łóżko posiada również wysuwany stolik nocny na kółkach jezdnych, który można wsunąć pod łóżko , co pozwala zaoszczędzić miejsce.

  • Jednoosobowe łóżko młodzieżowe BOB znajdzie swoje zastosowanie w różnych aranżacjach wnętrza pokoju młodzieżowego. Szerokość łóżka wynosi 143 cm co pozwala na wygodny wypoczynek na dużej powierzchni spania.

    Zobacz też inne łóżka młodzieżowe

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.