Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Łóżko BOB BDSL02

Kolekcja: FORQUICK Kategoria: Łóżka młodzieżowe
Wymiary: Szer. 143 (140) Wys. 86 Gł. 204 (200)
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: Q36F Dąb Sonoma / Biały mat
  • Łóżko dla nastolatka zostało wykonane w jasnej kolorystyce. Dekor Dąb Sonoma jest stosowany w głównych elementach mebla, a bi ały mat wykorzystywany we frontach szuflad.

  • Łóżko dla chłopca lub dziewczynki wyróżnia się dużą praktycznością za sprawą dodatkowych półek i szuflad wbudowanych w konstrukcję mebla, co pozwala wykorzystać mebel nie tylko jako miejsce do spania .

  • Dodatkowe szuflady i wnęki mogą służyć jako schowek na pościel, miejsce na książki, przybory szkolne, maskotki lub inne przedmioty najczęściej znajdujące się w pokoju młodzieżowym.

  • Oryginalna konstrukcja łóżka pozwala na wykorzystanie różnych jego elementów wg własnego uznania młodego człowieka. Łóżko posiada również wysuwany stolik nocny na kółkach jezdnych, który można wsunąć pod łóżko , co pozwala zaoszczędzić miejsce.

  • Jednoosobowe łóżko młodzieżowe BOB znajdzie swoje zastosowanie w różnych aranżacjach wnętrza pokoju młodzieżowego. Szerokość łóżka wynosi 143 cm co pozwala na wygodny wypoczynek na dużej powierzchni spania.

    Zobacz też inne łóżka młodzieżowe

O cenę pytaj sprzedawcę w salonie meblowym

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.