Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Komoda LORK231

Kolekcja: COLORS Kategoria: Komody
Wymiary: Szer. 139 Wys. 86 Gł. 42
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: C174 Korpus:Uni Wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski  Front: Biały
  • Przestrzeń dla dziecka wymaga wszechstronnych mebli i nietuzinkowych rozwiązań. Nowoczesny charakter wnętrza młodego człowieka z pewnością podkreśli szeroka komoda COLORS.

  • Stylistyka mebla opiera się na ciekawych kontrastach, które zostały połączone w mistrzowski sposób. Geometryczna forma bryły przełamana została okrągłymi uchwytami. Szarość korpusu i biel frontów świetnie współgra z żywymi i pełnymi energii kolorami: niebieskim i pomarańczowym.

  • Pojemne wnętrze gwarantuje, że w pokoju nastolatka nie będzie chaosu i bałaganu. Szuflady, wnęki oraz liczne kontenery ukryte za frontami ułatwią segregację i przechowywanie akcesoriów.

  • Poszczególne elementy kolekcji COLORS można swobodnie ze sobą zestawiać tworząc niepowtarzalne układy mebli (w skład kolekcji wchodzi min. węższa komoda, regał, szafka RTV, biurko czy szafa).

oświetlenie IZLED09-02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A+)

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.