Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł
Dekory:

Przede wszystkim funkcjonalność - pojemne szafy to niezbędny element każdej garderoby! Wyposażenie tej przestrzeni z pewnością ułatwi system funkcjonalnych szaf NAPOLI/TORINO. To propozycja dla osób pragnących samodzielnie decydować o aranżacji wnętrza garderoby. W ofercie dostępnych jest 5 rodzajów szaf w różnych szerokościach, w tym szafa narożna, z których każdą można wyposażyć w lustrzany front lub front w wybranym przez siebie kolorze ( w ofercie dostępne są aż 4 warianty kolorystyczne: Biały, Biały połysk, Dąb Sonoma lub Dąb Sonoma Czekoladowy). Każdą z szaf można dodatkowo uzupełnić o  nadstawki, wewnętrzne półki i szuflady, a także listwy wykończeniowe.
Poszczególne elementy kolekcji stworzą układy, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom, dopasowanym do wymiarów Twojej garderoby. Ogrom możliwości sprawia, że kolekcja szaf NAPOLI/TORINO jest szyta na Twoją miarę!
Kolekcja dostępna wyłącznie w salonach meblowych 

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.