Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Stół rozkładany SPHT46

Kolekcja: SAPHIR Kategoria: Stoły
Wymiary: Szer. 160:206,6 Wys. 75,0 Gł. 90,0
Termin dostarczenia do salonu: 35 dni
Dostępne dekory: T20 Biały/ Biały połysk
  • Biały stół do salonu lub jadalni wykonany na wysoki połysk to propozycja skierowana do osób lubiących nowoczesne rozwiązania w jadalni.

  • Stół pochodzi z kolekcji mebli SAPHIR wykonanych w białym połysku. Projekt stołu jest niebanalny, został stworzony dla ludzi odważnych i kreatywnych, zestawienie białego stoły z pozostałymi meblami tej kolekcji daje niesamowity efekt.

  • Stół posiada blat rozkładany do szerokości 207 cm, nowoczesna forma stołu znajdującego się zazwyczaj w centralnym punkcie pomieszczenia dobrze współgra z podświetlanymi przeszkleniami w witrynach i komodach z kolekcji Saphir.

  • Biały stół z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu przestrzeniach. Zarówno może być to domowy salon, jadalnia czy np. restauracja lub taras.

  • Futurystyczny styl pomaga zaaranżować mieszkanie w nowoczesnym klimacie z białymi meblami, zachowaniem elegancji i prostych rozwiązań w wielu wnętrzach Twojego mieszkania lub domu. Nowoczesne meble do salonu z kolekcji Saphir z niebieskim szkłem to meble o wyrazistej linii.

O cenę pytaj sprzedawcę w salonie meblowym.

 

  to dedykowana oferta mebli dostępna wyłącznie w wybranych salonach meblowych

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.