Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Dla architektów

Zapraszamy do współpracy wszystkich architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Specjalnie dla Państwa, zupełnie za darmo, już wkrótce na naszej stronie internetowej udostępnimy aktualną bazę modeli 3D naszych mebli.

Baza zawierać będzie kilkaset modeli mebli, wśród których znajdą się wzory odzwierciedlające najnowsze trendy w meblarstwie, jak również te, które odwołują się do tradycyjnej stylistyki. Pozwolą one na wyposażenie większości pomieszczeń mieszkalnych, w tym pokoi dziennych, jadalni, sypialni, biura i pokoju młodzieżowego. Różnorodność modeli oraz bogata paleta kolorystyczna z pewnością będzie stanowić doskonałe źródło inspiracji dla stworzenia idealnego projektu.

Już w listopadzie modele 3D będą dostępne na naszej stronie! Zapraszamy!

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: architekci@forte.com.pl

close
Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami.