Kalkulator: 0 prod. na kwotę 0 zł

Dla architektów

Zapraszamy do współpracy wszystkich architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bazę modeli 3D naszych mebli, którą udostępnimy bezpłatnie. Osoby zainteresowane otrzymaniem bazy lub mające dodatkowe pytania prosimy o kontakt na adres: architekci@forte.com.pl.

Baza zawiera kilkaset modeli, wśród których znajdują się wzory odzwierciedlające najnowsze trendy w meblarstwie, jak również te, które odwołują się do tradycyjnej stylistyki. Pozwolą one na wyposażenie większości pomieszczeń mieszkalnych, w tym pokoi dziennych, jadalni, sypialni, biura i pokoju młodzieżowego. Różnorodność modeli oraz bogata paleta kolorystyczna z pewnością będzie stanowić doskonałe źródło inspiracji dla stworzenia idealnego projektu.

Ten serwis użytwa "ciasteczek" (cookies) aby ułatwić Ci dostęp do treści, a także w celu prowadzenia działań marketingowych i statystycznych. Zapisujemy i odczytujemy te tymczasowe informacje tylko w sposób dozwolony przez Twoją przeglądarkę. W jej ustawieniach możesz zmienić te preferencje zgodnie ze swoimi upodobaniami. Polityka prywatności

Akceptuję